Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozrząd a turbina

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozrząd a turbina

    Deco, ja bym bardzo chętnie kupił Meguiars #16 Paste Wax w podanej przez Ciebie cenie

  • #2
    Rozrząd a turbina

    Witam
    Dzis wyminilem rozrzad (pasek i napinacz) wszystko fajnie, tylko po tym szkodnik nie ma mocy. Turbina raz dziala raz nie (przyspeszajac [pedal w podloge] auto nie idzie do przodu plynnie, 'skacze') i turbawka stala sie bardziej slyszalna w srodku, slychac jakby byla dziura w podszybiu od strony pasazera i tamtedy powietrze sie dostawalo...
    Zaznaczam ze dzisiaj rano przed wymiana paska i napinacza wszystko banglalo!
    Czego mechanik nie zrobil? Co mogl uszkodzic? prosze o pomoc..

    Komentarz


    • #3
      kris90, uzyj szukajki bylo o tym juz. strzelil ci wezyk gumowy od powietrza doladowanego
      Octavia 1.9 TDI ASZ


      .

      Komentarz


      • #4
        Czy wymiana jest kłopotliwa? W ASO od reki mi to zrobia?

        Komentarz


        • #5
          zrobia w godzinke. jesli to jest to moze inni sie wypowiedza
          Octavia 1.9 TDI ASZ


          .

          Komentarz


          • #6
            Re: Rozrząd a turbina

            Zamieszczone przez kris90
            Witam
            Dzis wyminilem rozrzad (pasek i napinacz) wszystko fajnie, tylko po tym szkodnik nie ma mocy. Turbina raz dziala raz nie (przyspeszajac [pedal w podloge] auto nie idzie do przodu plynnie, 'skacze') i turbawka stala sie bardziej slyszalna w srodku, slychac jakby byla dziura w podszybiu od strony pasazera i tamtedy powietrze sie dostawalo...
            Zaznaczam ze dzisiaj rano przed wymiana paska i napinacza wszystko banglalo!
            Czego mechanik nie zrobil? Co mogl uszkodzic? prosze o pomoc..
            Ja bym pojechał do pana mechanika, żeby sprawdził dolot, pewnie wie co wyjmował, albo mógł poruszyć.
            BLUELIGHT.PL
            ledy, zestawy i palniki xenonowe D2S, H1, H4, H7 .... 4k,5k,6k,8k,10k,12k

            Komentarz


            • #7
              Jedź do tego mechanika który Ci manipulował przy rozrządzie i powiedz mu co się dzieje. Niech połączy co rozłączył. A na 100% czegoś nie połączył; miałem tak samo po wymianie rozrządu.
              Życie nie jest ani tak złe, ani tak dobre, jak to sobie wyobrażamy.

              Piszę poprawnie po polsku.

              Komentarz


              • #8
                to byl kiepsko spiety dolot, dzieki panowie za pomoc, szkodnik odzyskal moc.. :twisted:

                Komentarz


                • #9
                  Buhaha :P
                  Tobie i sobie życzę tylko takich problemów.
                  BLUELIGHT.PL
                  ledy, zestawy i palniki xenonowe D2S, H1, H4, H7 .... 4k,5k,6k,8k,10k,12k

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X